21 January, 2022
اعتکاف نوروز

اردوی مطالعاتی نوروز 98 آموزشگاه رزمگیر

اردوی مطالعاتی نوروز

اردوی مطالعاتی نوروز 98، طرح اعتکاف علمی نوروز، دوران طلایی نوروز، همه اینها حکایت از فرصتی طلایی و تکرارنشدنی برای داوطلبان کنکور تا با پیشرقت چشمگیر رقبا را پشت سر بگذارند.

اردوی مطالعاتی نوروز و ایام عید فرصتی طلایی و بینظیر برای داوطلبان کنکور است تا با تمرکز و آرامش کافی دروس پایه و نیم سال اول را مرور کنند.

این بازه زمانی به شما کمک میکند تا بعد از تعطیلات عید نیز با جدیت بیشتری به مطالعه دروس نیمسال دوم بپردازید.

در دوران عید به دلیل دید و بازدیدهای اقوام خانه ها آرامش و سکوت همیشگی را ندارند و بنابراین محیط مناسبی برای مطالعه و جمع بندی دروس فراهم نمی کنند.

به همین دلیل آموزشگاه علمی راز برای رفع این مشکل و بهره بری حداکثری از دوران طلایی نوروز اقدام به برگزاری اردوی مطالعاتی نوروز 98 در عید نوروز کرده است.

مدت زمان دوره اردوی مطالعاتی نوروز آموزشگاه راز از 25 اسفند97 تا 17 فروردین 98 می باشد.

فواید و مزایای شرکت در هیجان انگیزترین اردوی مطالعاتی نوروز در آموزشگاه علمی راز:

 • مکان فوق العاده: برگزاری اردو در یک ساختمان مدرن، مجهز و نو (کاملا متفاوت با محیط مدارس، دانشگاهها و آموزشگاههای دیگر)
 • محیط مجهز و آرام: از شرایط اصلی و اولیه مطالعه مفید و خوب، فراهم کردن محیط آرام است. در سالن مطالعه راز فضای فوق العاده آرام و منظمی فراهم شده است. در عین حال از بهترین کیفیت میز و صندلی و تجهیزات برای جلوگیری از خستگی دانش آموز در هنگام مطالعه.
 • فضای رقابتی: در اردوهای نوروزی اصولا داوطلبینی شرکت می کنند که تصمیم جدی برای رشد در روند مطالعاتی خود دارند همین موضوع باعث حس رقابتی بسیار مناسب برای همه داوطلبان می شود.
 • افزایش ساعت مطالعه: اردوی مطالعاتی نوروز آموزشگاه راز منجر به افزایش فوق العاده ساعت مطالعه دانش آموزان می شود. وجود مقررات سالن این نظم را به داوطلبان می دهد که به طور کامل به مطالعه بپردازند.
 • وجود اساتید و مشاوران مجرب: در آموزشگاه علمی آزاد راز، داوطلبان می توانند برای دوران اردوی مطالعاتی نوروز از بهترین اساتید و بهترین مشاوران حرفه ای و کاربلد بهره کافی ببرند.
 • مشاوره تخصصی و برنامه ریزی: مطالعه منابع درسی بر اساس برنامه ریزی اختصاصی برای هر داوطلب مشاوره تخصصی بررسی مشکلات حین مطالعه و واکاوی مشکلات دانش آموزان با هر درس
 • کارگاههای انگیزشی و تمرکز: در اردوی مطالعاتی نوروز کارگاههای بینظیری برای دانش آموزان برگزار خواهد گردید. که کارگاه افزایش تمرکز از آن جمله است.
 • رفع اشکال دروس عمومی و اختصاصی توسط مدرسین حاضر در اردوها
 • برگزاری آزمونها: به منظور تعیین سطح و همچنین نحوه پیشرفت و عملکرد دانش آموزان دو نوبت آزمون در ابتدا و انتهای دوره اردوی مطالعاتی.
 • چاشت مغذی: چاشت مغذی با ارزش غذایی بالا برای داوطلبان درنظر گرفته شده است.
 • سایر ویژگیها و مزایای اردوی مطالعاتی نوروز راز :کافی شاپ و  بوفه، یخچال و گرمکن غذا، اتاق استراحت، نهارخوری، نمازخانه، موقعیت مکانی با دسترسی آسان با مترو و وسایل حمل و نقل عمومی، جای پارک راحت برای والدین دانش آموزان، کادر مجرب در برگزاری اردوی مطالعاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *